Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją zatrudnienia świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Polski oraz wybranych krajów UE.  Rekrutujemy pracowników sezonowych, kontraktowych głównie z krajów Europy Wschodniej.

Skontaktuj się z nami

i dowiedź się więcej o naszych ofertach

Kontakt

Legalna agencja pracy tymczasowej

Jako agencja pracy tymczasowej działamy legalnie na terenie Polski i nawiązujemy partnerstwa ze sprawdzonymi podmiotami. Personal Services został wpisany do rejestru agencji zatrudnienia prowadzonego przez wojewodę mazowieckiego pod nr 9792683????

Współpracujemy z partnerami z Gruzji i Ukrainy, skąd pochodzi większość rekrutowanych przez nas pracowników. Obsługujemy projekty w Polsce, Szwecji i in. krajach UE dostarczając ludzi do pracy i wspierając obsługę procesów biznesowych.

Rozwiń skrzydła

Personal Services to więcej niż agencja pracy

Podpowiadamy naszym klientom rozwiązania biznesowe pozwalające na optymalizację kosztów i procesów zatrudnienia. Pomożemy wybrać najdogodniejsze rozwiązania dla rozwoju Twojego biznesu.
Zaangażowanie 100%
Doświadczenie 90%
Wiedza 85%

Usługi

PERSONAL SERVICES

LEGALIZACJA

Pomagamy naszym kandydatom w procesie legalizacji pobytu. Mamy doświadczenie w załatwianiu wiz, zaświadczeń, pozwoleń na pracę w Polsce. Nasi rekruterzy i koordynatorzy prowadzą krok po kroku kandydatów , a dzięki ich  zaangażowaniu cały proces uzyskania niezbędnych dokumentów przebiega sprawnie i bez stresu.

PERSONAL SERVICES

KOORDYNATOR

Nowa praca w obcym kraju to duży stres i różne obawy. To jak wrzucenie na głęboką wodę. Również dla pracodawcy zatrudnienie pracowników zza granicy wiąże się z wieloma niewiadomymi. Nasi koordynatorzy pozostają w dyspozycji przez cały okres projektu, zarówno dla pracowników, jak i dla klienta, który ich zatrudnia. Pozwala to na bieżące monitorowanie sytuacji i wczesne reagowanie w razie jakichkolwiek problemów. Koordynatorzy pomagają pracownikom odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Dla pracodawców są partnerami, pomagając im i doradzając przy zarządzaniu pracownikami, których dostarczamy.

PERSONAL SERVICES

REKRUTACJA

Prowadzimy stałą rekrutację pracowników do branż, z którymi współpracujemy (przede wszystkim na potrzeby przemysłu spożywczego). Nasi rekruterzy współpracują z biurami pośrednictwa pracy w krajach byłego bloku sowieckiego. Pracownicy, których pozyskujemy posługują się językiem rosyjskim i/lub angielskim. Koncentrujemy się na pracownikach fizycznych, gdyż na tego typu pracowników jest największe zapotrzebowanie w branżach sezonowych oraz produkcyjnej.

PERSONAL SERVICES

TRANSPORT

Organizujemy transport dla pracowników do i z miejsca pracy, w przypadku braku możliwości skorzystania z transportu miejskiego.

PERSONAL SERVICES

OBSŁUGA ZATRUDNIENIA

Zapewniamy pełną obsługę kadrowo-płacową. Wszystkie formalności związane z zatrudnieniem pracownika pozostają po naszej stronie. Klient-pracodawca rozliczany jest na podstawie faktury i nie musi martwić się dodatkowymi obowiązkami w postaci comiesięcznych rozliczeń.

PERSONAL SERVICES

ZAKWATEROWANIE

Dbamy o to, aby wszyscy pracownicy otrzymali zakwaterowanie jak najbliżej miejsca pracy. Załatwiamy umowy z dostawcami usług hotelarskich, co pozwala uzyskać nam najlepszą cenę za nocleg dla naszych pracowników.

Obsługujemy projekty w Polsce i innych krajach UE Sprawdź z jakimi krajami współpracujemy.

Sprawdź